Aktualność

Utworzono: poniedziałek, 8. Październik 2018 - 8:26
Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 8. Październik 2018 - 8:27

See&Say to wydarzenie w trakcie którego młodzi ludzie, podczas 15-minutowych spotkań, mogą skonsultować swoje prace, pomysły i projekty z doświadczonymi praktykami na rynku przemysłów kreatywnych. Zapraszamy studentów i absolwentów, których zainteresowania mieszczą się w jednej (lub więcej) z 18 kategorii. Tego dnia w jednym miejscu znajdą się najbardziej doświadczone osoby niemalże z każdego obszaru przemysłów kreatywnych. Najlepsze zgłoszone projekty promujemy na początku roku na wystawie MUST SEE (relacja z zeszłorocznej edycji). Wielu z naszych absolwentów nie tylko rozwinęło swoje projekty, ale też nawiązało ciekawe współprace bądź dostało oferty pracy.

Poniżej kilka przykładowych kategorii.

  •         Creative Technology - niestandardowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne, koncepty takich rozwiązań, aplikacje mobilne, interfejs/instalacje interaktywne, wearable technology, programowanie w służbie designu/sztuki, interactive art.
  •         Gra - zrealizowane gry, projekty gier, pomysły na gry lub prace studenckie z tej dziedziny
  •         Instalacja/Videoinstalacja - instalacje przestrzenne, interaktywne, obiekty, videoinstalacje, video wielokanałowe, aranżacje przestrzenne, scenografia.

Tegoroczna edycja Przeglądu odbędzie się 23 listopada w godzinach 10:00-18:00 w Warszawie. Oprócz konsultacji uczestnicy mogą wziąć udział w szeregu dedykowanym im warsztatów. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Więcej informacji: www.seesay.pl

mgr Beata Czerkas
specjalista ds. administracyjnych