Aktualność

Utworzono: środa, 7. Listopad 2018 - 14:31
Ostatnia modyfikacja: środa, 7. Listopad 2018 - 14:36

Projekt, który przedstawiony jest poniżej dotyczy doktorantów, którzy:

- mają otwarty przewód doktorski

- mają mniej niż 40 lat

- mają ważny paszport – mimum na 6 miesięcy przed terminem wyjazdu do Australii

- mają możliwość wyjazdu między 22.11 (wylot z Warszawy do Sydney)- 07.12.2018 (wylot z Sydney do Warszawy)

 

Celem projektu jest wspólna realizacja przez polskich i australijskich doktorantów oraz polskich i australijskich pracowników dydaktyczno-naukowych działań związanych z rozwojem umiejętności i kompetencji badawczych. Dla doktorantów z PP uczestniczących w projekcie będzie to:

  •          Prezentacja swoich badań na międzynarodowym forum (w trakcie konferencji naukowych: ACIS2018 - Strategic Positioning" 01-05.12.2018 albo Advances in Business Management and Information Science - ICSTM / Economics and Business Research-ICEBM -24-25.11.2018/ International Conference on Agile Systems and Management-ICASM-03-04.12.2018).
  •          Wymiana podejść do prowadzenia badań i uzyskanych wyników, poprzez uczestnictwo w Doctoral Consorcium (24 najlepszych wyselekcjonowanych doktorantów z Australii).
  •          Doskonalenie prac doktorskich poprzez dobranych mentorów wyłonionych z pośród przodujących badaczy w poszczególnych obszarach badań (głównie w trakcje Doctoral Consortium )
  •          Nauka pisania artykułów, które mogą być opublikowanie w wysoko rangowanych czasopismach naukowych (uczestnictwo w "Publishing Workshop" prowadzonym przez specjalistów redaktorów czasopism; przekazanie własnych prac do "Publication Syndicate" w celu uzyskania opinii i uwag od najlepszych badaczy).
  •          Nauka prezentacji w atrakcyjny sposób wyników badań poprzez uczestnictwo w szkoleniach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi wizualizacji oraz korzystanie z obiektów UTS Data Arena. Data Arena to jedyny obiekt w Australii i jeden z nielicznych na świecie, który służy do interaktywnych wizualizacji danych. Dane otaczają obserwatora (360 stopni) dzięki czemu może on badać, odnajdywać, poprawiać i odkrywać związki pomiędzy nimi i w ten sposób dostarczać nową wiedzę.
  •          Poznanie w jaki sposób należy przełożyć wyniki badań na projekty użyteczne dla przemysłu poprzez uczestnictwo w "Knowledge Café". "Knowledge Café" to panel umożliwiający nieskrępowaną dyskusję, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi, który wspomaga budowanie kreatywności jego uczestników.

 

W ramach projektu zostały przyjęte następujące stawki wynikające z Regulaminu konkursu (Załącznik – Regulamin – PROM-1):

  •          Koszt podróży – 5000 zł / osoba
  •          Koszt utrzymania – 7780 zł / osoba (wyjazd obejmuje 14 dni spędzonych na miejscu)

·         Koszt ww opłaty konferencyjnej – 1500 zł / osoba

Kontakt - pawel.krolas@put.poznan.pl

mgr Beata Czerkas
specjalista ds. administracyjnych