Aktualność

Utworzono: czwartek, 30. Maj 2019 - 11:23
Ostatnia modyfikacja: czwartek, 30. Maj 2019 - 11:24

Bank BNP Paribas obchodzi w bieżącym roku Jubileusz 100-lecia tradycji finansowania agrobiznesu. Jednym z obszarów tego wsparcia jest inwestycja w przyszłość nauki. W związku z tym, przygotowaliśmy Konkurs Jubileuszowy na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką na temat rozwoju rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace absolwentów wszystkich uczelni, których obrona odbyła się w 2018 lub w 2019 roku. Poruszona w nich problematyka musi być związana z szeroko rozumianym rozwojem agrobiznesu, tj. postępem, innowacyjnością i rozwojem gospodarstw rolnych, terenów wiejskich oraz innych działań przynoszących wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, przemysłu rolno-spożywczego itp.

Prace konkursowe należy zgłosić do dnia 20 września br. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 15 października br. W Konkursie zostanie wyłonionych 3 Laureatów, którzy otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 10 000 zł brutto. Szczegóły Konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie oraz w zakładce „Konkursy” na stronie www.100lattradycji.pl

W przypadku pytań czy wątpliwości związanych z Konkursem prosimy o kontakt na skrzynkę KontaktAgro@bnpparibas.pl

 

mgr Beata Czerkas
specjalista ds. administracyjnych