Aktualność

Utworzono: wtorek, 23. Lipiec 2019 - 15:15
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 23. Lipiec 2019 - 15:16

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej VibDiag, która odbędzie się 17 października 2019 roku (czwartek) w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 5.

Organizatorami konferencji są: Instytut Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej, Polskie Towarzystwo Diagnostyki Technicznej oraz Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej Oddział Poznań.

Tematyka konferencji obejmuje szeroko rozumianą wibroakustykę i diagnostykę wibroakustyczną maszyn, urządzeń, konstrukcji i środowiska.

W ramach konferencji planowana jest sesja plenarna z referatami zamawianymi oraz sesja posterowa. Dyskusja przy posterach będzie poprzedzona krótkimi wystąpieniami autorów.

Materiały konferencyjne będą zawierały jednostronicowe streszczenia w jęz. polskim lub angielskim. Nadesłane pełne teksty (w jęz. angielskim), które pozytywnie przejdą proces recenzowania zostaną opublikowane w kolejnym numerze czasopisma Vibrations in Physical Systems (ISSN: 0860-6897) vibsys.put.poznan.pl, indeksowanego w bazie SCOPUS  www.scopus.com/sourceid/21100218015

Koszt uczestnictwa: 200 zł (180 zł dla doktorantów, członków PTDT, PTMTS i Sekcji AOŚiW PAN). Opłata obejmuje materiały konferencyjne, publikacje artykułu w czasopiśmie, obiad i poczęstunek w przerwach kawowych.

Rozpoczęcie konferencji planowane jest na godziny przedpołudniowe umożliwiające przyjazd uczestnikom w dniu konferencji. Osoby, które będą chciały przedłużyć pobyt w Poznaniu do następnego dnia prosimy o rozważenie hoteli zlokalizowanych w pobliżu Centrum Wykładowego PP  (zaznaczono je na mapce w folderze).

Ważne terminy:

·       do 31.08.2019 - zgłoszenie uczestnictwa (wypełnienie komputerowo formularza)  załączenie streszczenia referatu (wg szablonu streszczenia) i przesłanie na adres sekretarza konferencji

·       do 07.09.2019 - powiadomienie o akceptacji streszczenia

·       do 30.09.2019 - wniesienie opłaty konferencyjnej

·       do 30.09.2019 - nadesłanie pełnego tekstu publikacji (wg szablonu artykułu) na adres sekretarza konferencji

Bieżące informacje będą dostępne na stronie internetowej konferencji  www.vibdiag.put.poznan.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem konferencji malgorzata.wojsznis@put.poznan.pl
lub telefonicznie (+48) 61 665 21 79

mgr Beata Czerkas
specjalista ds. administracyjnych