Strona Medale WBMiZ

Wykaz osób, firm i instytucji uhonorowanych
Medalem Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania

Medal wręczany jest osobom, firmom i instytucjom, które w szczególny sposób wspierają Wydział, współpracują z nim i z zaangażowaniem pracują na jego rzecz. Każdy medal jest niepowtarzalny, bowiem na rewersie wygrawerowano kolejny jego numer.

1. BARBACKI Andrzej

2. BOBROWSKI Dobiesław

3. BROCK Mieczysław

4. CEMPEL Czesław

5. CZARNECKI Jerzy

6. DARLEWSKI Jan

7. ENGEL Zbigniew

8. FELD Mieczysław

9. GAWROŃSKI Józef

10. GÓRNY Zbigniew

11. HARASYMOWICZ Jan

12. JONIAK Stefan

13. KACALAK Wojciech

14. KOCH Jan

15. MARCHELEK Krzysztof

16. MARKOWSKI Tadeusz

17. OLSZAK Wiesław

18. RADKOWSKI Stanisław

19. RATAJCZYK Eugeniusz

20. RUT Tadeusz

21. SPUR Günter

22. STEFANIAK Jarosław

23. TULISZKA Edmund

24. WIECZOROWSKI Kazimierz

25. WOJCIECHOWICZ Bolesław

26. ŻEBROWSKI Henryk

27. H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A.

28. Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

29. Jafo – Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.

30. DALKIA Termika– Zespół Elektrociepłowni Poznańskich S.A.

31. Odlewnia Żeliwa „Śrem” S.A.

32. Wavin Metalplast – Buk Sp. z o.o.

33. FERREX Sp. z o.o. – Odlewnia żeliwa Poznań

34. SOBCZYŃSKA – KOŃCZAK Zofia

35. WIŚNIEWSKI Stanisław

36. BERCZYŃSKI Stefan

37. BOSZKO Jerzy

38. BRASZCZYŃSKI Janusz

39. GRABCHENKO Anatoly Ivanovich

40. HESSELBACH Jürgen

41. KACZMAREK Jan

42. KRAUSE Frank – Lothar

43. MACIEJNY Adolf

44. MICHALSKI Ryszard

45. OCZOŚ Kazimierz

46. SUCHY Józef Szczepan

47. WROTNY Lucjan Tadeusz

48. WRÓBEL Jerzy

49. ZARZYCKI Maciej

50. ŻYCZKOWSKI Michał

51. GROBELSKA Ewa

52. HEJMANOWSKI Jerzy

53. KAPITAŃCZYK Bronisława

54. KOSZLA Bogusław

55. KRAJEWSKI Stefan

56. LEJWODA Adam

57. SZAFRAŃSKI Zdzisław

58. STARCZEWSKA – MATERNIAK Alina

59. TWARDOSZ Grzegorz

60. RYŻKIN Anatoly

61. BOKOV Anatoly Ivanovich

62. SZALA Józef

63. PILARCZYK Jan

64. KARPIŃSKI Tadeusz

65. BURAKOWSKI Tadeusz

66. TICHKIEWITCH Serge

67. SHPITALNI Moshe

68. BERNARD Alain

69. WEISS Zenobia

70. PIWOWAREK Jolanta

71. CHAJDA Jan

72. ŁAWNICZAK Andrzej

73. SZWEYCER Michał

74. JURGA Jan

75. LEDA Henryk

76. MATERNIAK Jan

77. KNOSALA Ryszard

78. ADAMCZAK Stanisław

79. GAWLIK Józef

80. ŁUNARSKI Jerzy

81. BALAWENDER Andrzej

82. CHLEBUS Edward

83. KOLLEK Wacław

84. KOSMOL Jan

85. LATOŚ Hubert

86. MAZURKIEWICZ Adam

87. PRZYBYLSKI Włodzimierz

88. Famot Pleszew Sp. z o.o.

89. PHOENIX CONTACT Wielkopolska sp. z o.o. (Nowy Tomyśl)

90. Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp. k. (Tarnowo Podgórne)

91. Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl)

92. JURKOWSKI Bolesław

93. BARTCZAK Stanisław

94. KAWALEC Mieczysław

95. ZIELNICA Jerzy

96. PRZYŁĘCKA Małgorzata

97. SZYC Wacław

98. SANTAREK Krzysztof

99. SIENIAWSKI Jan

100. DEMBECKA Władysława

101. KAWCZYŃSKI Wacław

102. KUJAWSKI Mieczysław

103. ŁYBACKA Krystyna

104. MANTURA Władysław

105. MERKISZ Jerzy

106. MUSIELAK Ryszard

107. NAPIERAŁA Janusz

108. WEISS Edmund

109. NOWACKA Anna

110. PACHOLSKI Leszek

111. SEKULSKI Zygmunt

112. SZMAUS Edward

113. TOMASZEWSKI Zbigniew

114. NAZAR Ryszard

115. BANASZAK Zbigniew

116. BORTKIEWICZ Paweł

117. KRUSZYŃSKI Mirosław

118. BIELIŃSKI Marek

119. ŚWITOŃSKI Eugeniusz

120. WALKOWIAK Elżbieta

121. WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna

122. WOJCIECHOWSKI Krzysztof

123. BROWN Christopher

124. MATHIA Thomas

125. Blachy Pruszyński Sp. z o.o.

126. Fabryka Armatur „Swarzędz” Sp. z o. o.

127. Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. (Warszawa)

128. Ruukki Polska Sp. z o.o.

129. STER Sp. z o. o. (Poznań)

130. WIX-FILTRON Sp. z o.o. (Gostyń)

131. BRANOWSKI Bogdan

132. PERTEK-OWSIANNA Aleksandra

133. CELLARY Andrzej

134. GAZDECKI Andrzej

135. MILECKI  Andrzej

136. MŁYNARCZAK Andrzej

137. MODRZYŃSKI Andrzej

138. JERMAK Czesław

139. PAJĄK Edward

140. STACHOWSKA Ewa

141. WOŹNIAK Henryk

142. JACKOWSKI Jacek

143. ŻUREK Jan

144. RÓŻAŃSKI Leszek

145. KUPCZYK Maciej

146. SOBOCIŃSKI Maciej

147. JANKOWIAK Marian

148. HAJKOWSKI Mieczysław

149. JURCZYK Mieczysław

150. SIECLA Roman

151. STANIEK Roman

152. KOWALSKI Stanisław

153. LEGUTKO Stanisław

154. KACHLICKI Tomasz

155. STERZYŃSKI Tomasz

156. GĘSTWA Wojciech

157. IGNASZAK Zenon

158. BANASZYK  Florian

159. HEIMRATH Irena

160. NOWAK Ireneusz

161. PITEĽ  Ján

162. JAKUBOWSKI Jan

163. ULATOWSKI Józef

164. SKOREL Krystyna

165. MAIK Marek

166. DĘBSKA Maria

167. WYSOCKA Mirela

168. KOŁODZIEJ Jan

169. DOBRY Marian

170. OSTWALD Marian

171. MAGNUCKI Krzysztof

172. JANKOWSKI Janusz

173. WASILEWICZ Piotr

174. RADOWICZ Andrzej

175. MACH-PAWELCZYK Elżbieta

176. KUCZMASZEWSKI Józef

177. TOMASZEWSKI  Franciszek

178. MALUJDA Ireneusz

179. MIELNICZUK Janusz

180. ŚLEDZIŃSKI Michał

181. KŁOS Zbigniew

182. DRAPIKOWSKI Paweł

183. NADOLNY Zbigniew

184. SZELĄG  Wojciech

185. TYTYK Edwin

186. FERTCH Marek

187. JERZY  Małachowski

188. MAREK  Gzik

189. ALVO SP. Z O.O. SP. K.

190. AMICA S.A.

191. ARJOHUNTLEIGH POLAND SP. Z O. O.

192. BARLINEK S.A.

193. FLEXLINK SYSTEMS POLSKA

194. MODERTRANS POZNAŃ SP. Z O.O.

195. SOLARIS BUS & COACH S.A.

196. TECHNIKA SPAWALNICZA SP. Z O.O.

197. ZAP-ROBOTYKA SP. Z O.O.

198. PAVLENKO Ivan

199. MACHADO Jose

200. GUSAK Oleksandr

201. IVANOV Vitalii

202. ZAJAC Josef

203. BALOG Michal